Servis

Koupili jste u mě díl a potřebujete jej namontovat? Není problém, ať už se jedná o větší přestavbu nebo jen výměnu spojky, tlumičů, brzd)  ! Případně seženu nové díly a namontuji.

Nebojím se ani větších repasů, například náprav (rozebrání, pískování, přelisování silentblocků, komaxit, složení, geometrie).

Možnost vyčtení chyb diagnostickým kabelem Fordiag (motor, airbagy, ABS+ESP modul, klimatizace, ruční spuštění ventilátorů..), případně real-time čtení hodnot řízení motoru.

 

Fotogalerie:

 

 

Pneuservis

 

 

Renovace hliníkových kol

Nabízím komplet zprostředkování renovace. Začne se sezutím pneu, roztočením na vyvažovačce. Dále popřípadě  srovnat, zavařit. Posléze možno opískování nebo šetrnější chemické odlakování. Konečnou úpravou může být lakování autolaky nebo práškovou vypalovací  barvou. Chcete leštěné límce nebo čelní plochy? Ani to není problém.

 

 

Lakování

Nabízím zprostředkováni lakování dílů do barvy Vašeho vozu, a posléze i jeho montáž.

 

 

Svařováni hliníku, nerezu

Mohu externě zajistit svařování hliníku (držáky, převodovky, sání,  výroba performance dílů, atd) případně i nerezu (držáky, výfuky na zakázku, výroba performance dílů, atd). Vše je možno u mě na dílně.

 

Fotogalerie:

 

 

Ruční mytí, čištění a detailing vozidel

Specializace na prémiovou péči o automobily, především na detailingové služby.
Provádíme korekci a leštění laku karoserie, dlouhodobou ochranu keramickými povlaky s výdřží od 2 - 10 let a mnohé další.
Více informací na webových stránkách www.msautodetail.cz nebo na  facebook.com/msautodetail

 

Fotogalerie: